fbpx

Ubytování

Naši hosté se mohou ubytovat ve 2-5 lůžkových apartmánech. Každý je vybaven vlastním kuchyňským koutem, soukromou koupelnou a posezením s televizí. V kuchyňce je k dispozici lednice, vařič, mikrovlná trouba, varná konvice, toastovač a základní nádobí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, fénem a k dispozici jsou ručníky. Wi-Fi připojení je v celém apartmánu zdarma. Součástí je i lyžárna, kde lze v létě uschovat kola. Dojezd autem je možný i v zimním období. Parkování je možné na vyhrazeném místě za domem.

Ideální místo na letní i zimní dovolené, pro děti i seniory. Apartmány jsou v těsné blízkosti ski areálu Bubákov (300m sjezdovka č.12 na mapě skiareálu), který je propojený se ski areálem Herlíkovice. Na Bubákově si přijdou na své začátečníci, rodiče s dětmi i pohodoví lyžaři. Herlíkovice uspokojí náročnější lyžaře, kteří chtějí prudší svahy. Najdete zde i malý snowpark. Při dostatku přírodního sněhu je možný dojezd na lyžích až k chalupě. Nedaleko se nacházejí i upravované a zasněžované tratě pro běžkaře. Zapůjčení lyžařského vybavení nebo zajištění skipasů vám rádi pomůžeme zprostředkovat.

V létě jsou apartmány skvělou výchozí pozicí pro výlety, turistické výšlapy po Krkonoších, výlety na kole nebo jen procházky po blízkém okolí. Zároveň je místo vhodné i pro rybářské výlety na okolní rybníky. Rady a tipy na výlety vám rádi předáme nebo vám zprostředkujeme zapůjčení cyklistických kol.